Butique Hotel "New Patricia".

Relaksohuni në ambjentet tona të qeta.

Është një vend mikpritës me ajër të pastër ku ju mund të pini kafe dhe të shijoni mezet,antipastat ose një vakt të plotë.

Prenoto

Prenoto një dhomë

Gjej një dhomë

Informacioni Juaj             

Cmime të mira në cilsi të lartë.

Eventet e ardhëshme

Evente të organizuara nga New Patricia

LIVE MUSIC WITH JULIANA PASHA

Me datë: 26/04/2018

Fillon në: 21:00

 • We welcome you in our hotel.

  Never, ever underestimate the importance of having fun.

  Provoni makaronat e shijshme me fileton e peshkut.

  Best welcoming place i have ever been

  Rei Aliaj

  I had a very good time and wonderful food.

  Andrew Grace

  We provide the following

  Services

  Hapur 24/7

  Hoteli qëndron i hapur 24 orë për tju mikpritur ju.

  Events

  Organizojmë live music , ditëlindje e festa të tjera.

  Hotel

  Një vend për ju dhe familjen tuaj për të qendruar dhe për të kaluar një kohë të mirë

  Bar & Restaurant

  Bari dhe Restoranti gati në shërbimin tuaj.
  Është një vend mikpritës me ajër të pastër ku ju mund të pini kafe dhe të shijoni mezet,antipastat ose një vakt të plotë.

  Bëni një rezervim

  Rezervoni për tavolinë ose për event

  Mbasi të shtypni butonin kërko ne do tjua konfirmojm rezrvimin në telefonin tuaj


  Rreth nesh

  Miresevini në New Patricia

  Located in the heart of tirana center.8 rooms designed by a well known architect. Restaurant , Lounge Bar and Breakfast included all in one.

  Kontakt

     +355 69 60 56 101

     +355 69 73 24 094

  +355 44 80 3877


  info@hotelrestorantnewpatricia.com